Szkolenia Office 365

Szkolenia!

Wraz ze wzrostem rozwoju i popularności środowisk w chmurze, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i stworzyliśmy pierwsze profesjonalne szkolenia z rozwiązania Office 365, skierowane głównie dla użytkowników końcowych.

Pozwalają one w prosty i skuteczny sposób zrozumieć działanie usług i aplikacji w chmurze, niezbędnych do efektywnej obsługi firmowego środowiska. Szkolenia w formie kursów online składają się z interaktywnych filmów i ćwiczeń wraz z testami sprawdzającymi wiedzę.

Szkolenia umożliwiają użytkownikowi poznanie podstawowych zasad administracji oraz pełen system obsługi usług: SharePoint Online, Skype dla biznesu, Exchange Online oraz Office Web Apps.

Kursy udostępniamy na naszej platformie e-learningowej, z możliwością instalacji na platformie klienta. Jednorazowa opłata obejmuje w sumie 9 godzin wykładów, ćwiczeń i testów oraz 3 miesięczny dostęp do szkoleń z możliwością ewentualnego przedłużenia.

Demo szkoleń:

Potrzebujesz pomocy?

Nasi specjaliści doradzą Ci w doborze najbardziej optymalnego planu Office 365, a także doradzą przy planowaniu wdrożenia lub migracji Twojego rozwiązania.