Biurowa poczta Office 365

poczta exchange, Office 365 poczta

Exchange Online to hostowana skrzynka pocztowa oparta na technologii chmury Microsoft. Office 365 poczta to profesjonalny serwer pocztowy, dający możliwość tworzenia indywidualnych kalendarzy oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami, listy zadań oraz zasobów współdzielonych. Office poczta wyposażona jest w zaawansowany antywirus i anty spam, dzięki czemu poczta 365 to idealne rozwiązanie dla firm pragnących uniknąć otrzymywania niechcianej korespondencji. Office 365 poczta pozwala na zrezygnowanie z własnej infrastruktury serwerowej oraz optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem lokalnego zaplecza informatycznego. Poczta 365 to najbardziej popularne rozwiązanie z rodziny Office 365, ponieważ pozwala na zwiększenie mobilności pracowników i pracę z dowolnych miejsc na świecie. Office poczta to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych firm, bez względu na wielkość i kierunek działania.

Exchange Online Plan 1 Open
Kup teraz
Exchange Online Plan 2 Open
Kup teraz
  • Hostowana poczta Office 365. Oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 50 GB i możliwość wysyłania maili do 25 MB.
  • Dzięki aplikacji Outlook Web App dostęp do skrzynki mailowej jest możliwy z dowolnej przeglądarki internetowej i urządzenia mobilnego.
  • Całkowita integracja z programami Microsoft Outlook 2007 i nowszymi.
  • Tworzenie kalendarzy osobistych i grupowych oraz list kontaktów dla zapewnienia lepszej organizacji w firmie.
  • Korespondencja zabezpieczona profesjonalnymi antywirusami i antyspamami.

Potrzebujesz pomocy?

Nasi specjaliści doradzą Ci w doborze najbardziej optymalnego planu Office 365, a także doradzą przy planowaniu wdrożenia lub migracji Twojego rozwiązania.