Plany Office 365

Office 365 plany

Usługa Office 365 dostępna jest w dwóch typach podstawowych planów. Decydując się na zakup, musimy wybrać odpowiednie Office 365 plany dla swoich potrzeb i działalności.

Plany Office 365 Business przeznaczone są dla małych i średnich firm. Do wyboru mamy plany posiadające same usługi w chmurze jak i chmurę wraz z pakietem instalacyjnym. Plany Office 365 Business przeznaczone są do obsługi maksymalnie 300 użytkowników w ramach jednej organizacji.

Plany Enterprise to najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązanie z rodziny Office 365. Podobnie jak w wersjach Business mamy do wyboru pakiety z samą chmurą jaki i chmurę z oprogramowaniem stacjonarnym Office. Office 365 plan Enterprise nie posiada ograniczenia w liczbie użytkowników w ramach organizacji także jest to rozwiązanie skierowane głównie do dużych firm i korporacji. Plany Enterprise posiadają znacznie bardziej zaawansowane możliwości administracyjne oraz unikalną archiwizację poczty email.

Istnieje możliwość mieszania ze sobą planów Office 365. Ma to sens głównie w przypadku gdy zależy nam na poprawie jakości zarządzania z poziomu administratora lub gdy część pracowników nie potrzebuje zaawansowanych funkcjonalności planów Enterprise. Może to wówczas być dobra metoda optymalizacji kosztów.