Migracja i wdrożenie SharePoint

wdrożenie Office 365, wdrożenie sharepoint

W celu jak najlepszego dostosowania możliwości Office 365 do indywidualnych potrzeb firmy, zapewniamy kompleksową usługę migracji oraz wdrożenia rozwiązania. Wdrożenie Office 365 może obejmować dostosowanie wszystkich usług lub pojedynczych rozwiązań, takich jak wdrożenie SharePoint, Exchange lub Skype dla Firm. Personalizacja ustawień Office 365 do potrzeb firmy pozwala znacząco polepszyć wykorzystanie funkcjonalności i zastosowań dostępnych funkcji pakietu. Wdrożenie SharePoint daje możliwość stworzenia unikalnego i zaawansowanego środowiska pracy wykorzystującego: obiegi dokumentów, zasady prywatności i profesjonalną administrację. Decydując się na przejście do środowiska w chmurze, warto zdecydować się na wdrożenie Office 365, dzięki czemu do naszej firmy trafi nowoczesne i praktyczne rozwiązanie biurowe posiadające gwarancje niezawodności i bezpieczeństwa.

Proces konfiguracji obejmuje:

  • Zebranie wymagań i oczekiwań klienta, co do usługi Office 365
  • Przygotowanie projektu w oparciu o indywidualne potrzeby klienta
  • Konfiguracja usługi Office 365 oraz wdrożenie nowych rozwiązań
  • Szczegółowa weryfikacja oraz testy działania usługi Office 365
  • Wsparcie powdrożeniowe

Usługa wdrożenia obejmuje prace związane z dostosowaniem: SharePoint Online, Exchange Online, Skype dla biznesu lub całego pakietu Office 365. Koszt wdrożenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania konfiguracji.

Zamów kontakt

Zamów kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami którzy doradzą przy planowaniu oraz wprowadzą Państwa w zagadnienia procesu migracji Office 365. Skontaktujemy się z Państwem nie później niż w ciągu 12 godzin. Możemy również przyjechać do Państwa firmy na umówione spotkanie.

* pole wymagane